Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac január zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 546 užívateľov.
hits
NOVINKA | 25.3.2011 09:11 | KOMENTÁRE [0]
PODUJATIE: SlavCon je tu opäť!

Alebo by sa dalo povedať: „Vlk sa vracia!“ Po roku sa opäť môžeme všetci tešiť na piaty ročník festivalu slovanskej mytológie, histórie, fantasy, sci-fi a hier.

SlavCon je trojdňový festival slovanskej mytológie, histórie, fantasy, sci-fi a hier, no predovšetkým je to stretnutie ľudí rovnakej krvnej skupiny. Program je bohatý na prednášky, diskusie, workshopy, vystúpenia a súťaže. V priateľskej atmosfére máte možnosť spoznať ľudí rovnakej krvnej skupiny, stráviť čas na prednáškach, ale i hraním hier, posedávaním v čajovni, alebo len tak tráviť čas v príjemnej spoločnosti.

Aj tento rok sa bude konať SlavCon na obvyklom mieste, a to v priestoroch SPŠD Kvačalova 20 v Bratislave v dňoch 8.-10. apríla 2011. Tohtoročnou témou je „Mágia a technológia“.

Organizátormi tohto festivalu sú OZ Spoločenstvo Tolkiena a SciFi-Guide.net.

Spoločenstvo Tolkiena (ST) je združenie ľudí, fanúšikov, zaoberajúcich sa fantastikou a predovšetkým, ako sám názov prezrádza, témou diel profesora J.R.R.Tolkiena. Ako sami tvrdia: „Našou prvoradou snahou je združovať ľudí, ktorých Tolkienove diela zaujali rovnako vášnivo ako nás a majú záujem stretávať sa, či komunikovať s rovnakou krvnou skupinou.

SciFi-Guide.net je skupina mladých ľudí, ktorá figuruje v povedomí slovenskej conovej scény už niekoľko rokov. Formovať sa začala v roku 2005, kedy stránky vznikli a pôsobenie na desiatkach kultúrnych podujatí ich motivovalo k vytvoreniu vlastnej akcie s názvom Kozmodróm. Vďaka tomuto conu založili v roku 2009 občianske združenie, ktoré má celonárodnú základňu členov.
V jeseni 2010 naviazali aktívnu spoluprácu so ST a od vtedy spolupracujú na SlavCone. „Guidisti“, ako sa sami volajú, majú pod palcom dve programové línie, Scifi a úplne novú sekciu zaoberajúcu sa populárnou kultúrou, subkultúrami a seriálmi či filmami, ktoré žánrovo ťažko zaradiť, s názvom Underground.

Vstupné na tento festival je v predpredaji do 7.4. 2011 na všetky tri dni 10€, na sobotu je to 8€ a na piatok alebo nedeľu je to 6€. V deň konania festivalu bude vstupné drahšie o 2€. V predpredaji je možné zaplatiť vstupné pomocou bankového prevodu.

Medzi hosťami sú mená ako Františka Vrbenská, Petra Neomillnerová, Juraj Červenák alebo Leonard Medek, ktorý sa postarajú a skutočne zaujímavé prednášky. Pre všetkých sú tu tiež umelecké a pohybové workshopy, kde sa preskúšate vo svojej zručnosti a možno sa aj niečo nové priučíte. Pre tých aktívnych je tu sekcia, ktorá sa venuje hrám a to počítačovým. Takže si môžete zahrať RPG a aj rôzne larpy.

Celý program a aj galériu fotografií z predchádzajúcich ročníkov nájdete na stránke SlavConu.

Pozrite si aj galériu z minulého ročníka, ktorého sa zúčastnili aj členova F-S.net.

Veríme, že sa tam mnohý stretneme a tešíme sa na vás!


ČLÁNOK PRIDAL: MonkaAriel
Ďalšie novinky z kategórií PODUJATIE

Tagy: slavcon, petra neomillnerova, juraj cervenak


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.236.156.34
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)