Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 614 užívateľov.
hits
NOVINKA | 4.3.2014 08:47 | KOMENTÁRE [0]
FILM: Kto si zahrá Mloka Scamandera?

Kandidátov na túto rolu je hneď niekoľko.

Rowlingová šokovala snáď celý svet, keď oznámila, že bude sfilmovaná ďalšia z jej kníh a dokonca, že sama sa chopila scenáru. Vlastne pôjde skôr o sériu filmov na motívy knihy Fantastické zvery a ich výskyt, ktorá slúžila Harrymu ako učebná pomôcka. V pripravovanej snímke sa vydáme po stopách jej autora MLOK-a (Maurice Leonard Orlando Kornelius) Scamandera, ktorý všetky zázračné tvory, čo na svojich cestách objavil, popísal. Vďaka tomu tiež nazrieme do čarodejníckeho sveta 70 rokov pred Harrym Potterom.

No kým meno producenta nám je už známe (týmto bude David Heyman, ktorý stál aj za Harrym Potterom), to najdôležitejšie je ešte celému svetu skryté. Nikto zatiaľ netuší, koho uvidíme na plátnach kín v roli MLOK-a Scamandera. Tipy na kandidátov sa pohybujú v počtoch 5-15, a tieto mená sa v nich vyskytujú najčastejšie:

Dev Patel
Môžete ho poznať predovšetkým z filmu Milionár z chatrče. Jeho herecký talent oceňujú aj filmoví kritici a hovorí sa, že svojich učiteľov herectva dokázal až dojať k slzám. Sám Heyman o ňom vyhlásil, že je to výborný herec.

Colin Morgan
Náš nezabudnuteľný Merlin. Colin síce na obrazovkách nemá toľko hereckých skúseností ako ostatní spomenutí herci, no v Merlinovi sa celkom osvedčil, čo potvrdzuje aj nominácia v National TV Awards. Na postavu MLOK-a má vhodný vek a, priznajme si, kto by ho nechcel vidieť znova?

Thomas Brodie-Sangster
Toma onedlho uvidíme v pripravovanej snímke Maze Runner, kde si mimochodom zahrá postavu menom Newt (Mlok). David o ňom povedal toto: "Poznám ho. Je vynikajúci."

Nicholas Hoult
Od filmu Ako na vec až po Jack, zabijak obrov Nicholas ukázal, že sa dokáže prispôsobiť rôznym úlohám a vynikajúco stvárniť rozličné typy postáv. A dokonca, vo svojich 24 rokoch je v perfektnom veku na to, aby si MLOK-a zahral. Hoci nevieme, ako by mala táto postava vyzerať, keďže filmy o Harrym nám poskytli len veľmi malé nápovedy v podobe niekoľkých obrazov, nie je ťažké si tohto herca v jeho úlohe predstaviť.

Objavili sa dokonca aj také tipy ako Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Matt Smith a Tom Hiddleston, ale to by sme boli vážne prekvapení, keby sa tej úlohy zhostil niektorý z týchto hercov. Skôr si myslíme, že MLOK-a si zahrá niekto celkom neznámy a kým nám jeho meno prezradia, budú nás ešte naťahovať ako gumy až kým to nebude nevyhnutné.

A čo si myslíte vy? Radi by ste videli v novom filme zo sveta Harry Pottera niektorého zo spomenutých hercov alebo máte vlastný tip?


ČLÁNOK PRIDAL: Ella
Ďalšie novinky z kategórií FILM

Tagy: fantasticke zvery a ich vyskyt, harry potter, joanne k. rowlingova, warner bros.


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 35.172.165.64
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)